המקרים בהם נדרש פוליש

המקרים בהם נדרש פוליש מקצועי

פוליש הוא תהליך שכולנו מכירים, כולנו שמענו עליו, אך מעטים יודעים לומר מה הוא כולל ומדוע הוא חיוני. במאמר זה ננסה להבין מתי יש לבצע פוליש ואילו סוגי פוליש ישנם, על מנת להתאים לעצמכם את הטיפול הנכון ביותר לרצפה ולשמור על המרצפות לאורך זמן.

מתי דרוש פוליש לרצפה?

פוליש בהגדרתו, הוא תהליך של שימור המרצפות. המרצפת עצמה, בשל מיקומה האסטרטגי בתחתית הנכס, נוטה לספוג כתמים שונים, להתלכלך, להיסדק, לספוג חומרים שמכערים אותה ומזרזים את הבלאי שלה, ועל מנת למנוע מצבים כאלו או לטפל בהם, נועד פוליש מקצועי.
ישנם סוגים רבים ושונים של פוליש כמו פוליש קריסטל שמבריק את הרצפה, או פוליש של קרצוף שנועד להסיר כתמים או פגמים ברצפה וכן הלאה. למעשה, הבחירה מתי לבצע פוליש היא נגזרת של כמה פרמטרים: קודם כל, ההעדפה של בעלי הבית. יש מי שאוהבים להרגיש בכל רגע נתון שהם דורכים על רצפה שעברה ברגע זה פוליש, ועל כן הם עשויים להקפיד על ביצוע פוליש תקופתי בכל שנה או בתקופות של חגים, לבחירתם, ולעומתם יש מי שיעדיפו לבצע פוליש לרצפות, אך ורק כאשר הרצפה תיראה בעיניהם רע ותגיע למצב שהיא ממש דורשת טיפול פוליש דחוף.
כך או כך, יהיו ההעדפות שלכם אשר יהיו, חשוב להקפיד על ביצוע פוליש מקצועי בלבד בידי חברה המנוסה בכך, על מנת להבטיח לעצמכם תוצאות איכותיות, תוך אי גרימת נזקים, עמידה בזמנים והבטחה של הגנה אמיתית לרצפות שלכם מפני פגעים או כתמים למיניהם.

פוליש מקצועי של חברת הנוצץ

במידה והגעתם למסקנה כי אתם חייבים לבצע טיפול פוליש מונע או משקם למרצפות שלכם, השלב הבא הוא בחירה של בעל המקצוע הנכון ביותר לשם כך. אך כיום בשל העובדה שאין חובה ברשיון על מנת לבצע פוליש מקצועי, קשה לדעת מיהו האדם הנכון או החברה המתאימה ביותר לביצוע המשימה, מי יבצע פוליש ברמה גבוהה, מי יוכל להתאים נכון בין סוג של פוליש ובין סוג הרצפה שלכם, מי יעבוד היטב תוך עמידה בזמנים, רמת גימור גבוהה, ואיכות מצויינת של עבודה, ולא יגרום נזק לרצפה שלכם. התשובה היא חד משמעית: חברת הנוצץ.
חברת הנוצץ הינה חברת ניקיון פוליש איכותית ומקצועית, בעלת נסיון עבודה עצום והיכרות עם כל סוגי הריצוף, ומבצעת פוליש מקצועי ללקוחותיה הרבים, הפרטיים והעסקיים, מזה שנים רבות.
בתהליך העבודה שלנו נציע לכם פוליש איכותי בהתאם לתנאי השטח, לצרכים שלכם, לסוג המרצפות, לרמת הליטוש שהן דורשות, לכמות הכתמים ולדרגות הצבע של הרצפה, וכן בהתאם להעדפות האסתטיות שלכם. במהלך עבודת פוליש נבטיח לכם לא רק ביצוע מקצועי ללא נזקים, אלא גם תוצאות מרהיבות שתהנו לדרוך עליהן לאורך זמן.