ניקוי בתים

חברות ניקיון לבית

 

אחד מהשירותים הכי מרכזיים שחברת הניקיון מספקת הינו ניקוי שטיחים. השטיחים בבית זקוקים לתחזוקה

וניקיון באופן שוטף כדי למנוע את התבלותם ושחיקתם. בנוסף השטיחים הם מצע ללכלוך ואבק שבסופו של דבר משפיע על בריאותכם. לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים זקוקים לניקיון שטיחים. במאמר הזה תמצאו מידע על ניקוי השטיחים באמצעות חברת הניקיון.

 

 

מה סוגי השטיחים שחברות הניקיון מנקות

חברות ניקיון לבית מבצעות שירותי ניקוי שטיחים לכל סוגי השטיחים כמעט: שטיחים מקיר לקיר, שטיחים ניידים, שטיחים בעבודת יד, שטיחים שנארגו במכונה, שטיחים פרסיים, שטיחים סיניים ועוד. יש לציין שחברת הניקיון מבצעת שירותי ניקיון שטיחים בדרך כלל במקום בו נמצא הלקוח. היא אינה נוהגת לקחת את השטיחים אליה לניקוי אבל יש חברות בשוק שכן לוקחות אליהן את השטיחים. מדוע? ברשות חברות אלה יש מכונות חביטה, שטיפה וייבוש. ניקיון של השטיחים באמצעות חברות אלו הינו יסודי ועמוק יותר אבל גם לוקח יותר זמן מזמן המסירה עד זמן ההחזרה.

למה עדיף לקחת חברת ניקיון לניקוי שטיחים ולא לעשות זאת לבד?

יש הרבה שיטות שניתן להשתמש בהם בבית לניקוי השטיחים כגון:שואב אבק ביתי, חובט ידני, ספריי קצף להברשה ידנית ועוד. ניקוי השטיח בבית דורש הרבה זמן ומאמץ ולא תמיד זה יעיל. רוב השיטות מנקות את השטיח על ידי ספריי קצף ללא הרבה מים, והלכלוך העמוק נשאר עמוק בתוך סיבי השטיח, כך נוצרת עיסה של בוץ וקצף. לחברות הניקיון לעומת זאת יש מכונות ייעודיות לניקוי שטיחים. המכונות הללו מבצעות ניקיון יותר עמוק והן מנקות גם את הלכלוך והאבק שנצברו בשטיח שנים על גבי שנים בעומקם של הסיבים. לפיכך ניקיון של השטיחים אצל חברה שנותנת שירותי ניקיון הוא פשוט והרבה יותר יעיל.