ניקוי בתים

חברת ניקיון למשרד

כשאנחנו משפצים משרד או בית עסק או בונים אותו מחדש, כדאי לדעת שלכלוך ופסולת רבים נצברים באזור. משרדינו הוא המקום שבו אנחנו נמצאים רוב שעות היום ועל כן יש חשיבות לכך שהפסולת ולכלוך ינוקו מן היסוד. כדי לנקות מהיסוד ולא לזהם את כל מה שסביבנו אנו צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד.מאמר זה ייתן מספר טיפים איך לעשות זאת נכון.

מהי אותה פסולת שנוצרת במשרד לאחר בנייה?

הפסולת שנוצרת במשרד היא לכלוך, אבק רב, צבע קשה שאינו יורד, מרצפות מלוכלכות, ועוד. אלו לכלוכים שהזמנת מנקה לא תועיל להם יותר מידי כיוון שהמנקה לא יצליח  להוריד לכלוכים קשים בעזרת האמצעים שיש בידיו. לפיכך, הזמנת חברת ניקיון לאחר בנייה הינה הכרחית.

 

 

מה יש לחברת הניקיון שלנו אין?

חברת ניקיון איכותית מחזיקה ברשותה מחזיקה מכונות ניקיון מקצועיות, שואבי אבק חזקים, ציוד לניקוי חלונות בסנפלינג, חומרי הדברה שונים, חומרי ניקיון חזקים אך ידידותיים לסביבה ועוד. לחברת ניקיון של משרדים לאחר בנייתם יש צוות וכלים המתאימים לניקיון יסודי ביותר של המשרד. הניקיון היסודי יוצר בסיס לכך שעבודת הניקיון בעתיד תהיה קלה ונוצצת יותר.

מהם השירותים הנוספים שמציעה  חברה לניקיון משרדים?

השירותים הנוספים שחברה טובה ויעילה תציע הם שירותי פוליש לרצפות, ניקוי פסולת, ניקיון מעליות, הדברה ושיפוצים קלים. חברת הניקיון שאותה תבחרו צריכה לעמוד בלו"ז, להחזיק מנהל עבודה שהוא גם איש קשר זמין, וכמובן צוות ניקיון מקצועי .

חברת ניקיון מקצועית תקפיד על פינוי פסולת מהמקום, ריקון פחים ומניעת זיהום אוויר ממכונות כבדות או לכלוך. במידה והזמנתם ניקיון אחרי בנייה עליכם לוודא ששעות העבודה של סיום הבנייה של הקבלן, ותחילת העבודה של עבודת הניקיון יתנגשו כדי שעובדי הניקיון לא יצטרכו לחכות לשווא.

איך  בוחרים  חברת ניקיון טובה ורצינית?

ראשית חפשו חברה שהיא עוסק מורשה ולא חלטורה. ודאו כבר בטלפון שהחברה היא עוסק מורשה ואף דרשו לראות אסמכתא לכך. עניין נוסף הוא מי הם עובדי החברה. אם עולה בכם החשד שהחברה מעסיקה עובדים זרים ללא אשרות שהייה, שוהים בלתי חוקיים או מסתננים אל תשכרו את שרותיה.

בנוסף חברת ניקיון חייבת לבטח את עובדיה כנגד תאונות עבודה. אם החברה לא מבטחת, התביעה עלולה להגיע אליכם ואתם תהיו בצרה צרורה. דרשו  לראות תעודת ביטוח עדכנית. 

איך מוודאים שהעבודה תיעשה בזמן ובמחיר שסיכמתם?

עליכם לבקש ממנהל העבודה הצעת מחיר חתומה ומפורטת. אם החלטתם לשכור את שירותי חברת הניקיון דרשו שיופיע בכתב תאריך התחלת וסיום העבודה.רשמו בחוזה כמה קנס תשלם לכם החברה (קנס שיבוא בדמות הורדה במחיר) על כל יום של איחור בסיום העבודה. דבר כזה ידרבן מאוד את חברת הניקיון לעמוד בזמנים.