ניקוי בתים

חברת ניקיון למשרד

כשאנחנו משפצים משרד או בית עסק או בונים אותו מחדש, כדאי לדעת שלכלוך ופסולת רבים נצברים באזור. משרדינו הוא המקום שבו אנחנו נמצאים רוב שעות היום ועל כן יש חשיבות לכך שהפסולת ולכלוך ינוקו מן היסוד. כדי לנקות מהיסוד ולא לזהם את כל מה שסביבנו אנו צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד.מאמר זה ייתן מספר טיפים איך לעשות זאת נכון.

מהי אותה פסולת שנוצרת במשרד לאחר בנייה?

הפסולת שנוצרת במשרד היא לכלוך, אבק רב, צבע קשה שאינו יורד, מרצפות מלוכלכות, ועוד. אלו לכלוכים שהזמנת מנקה לא תועיל להם יותר מידי כיוון שהמנקה לא יצליח  להוריד לכלוכים קשים בעזרת האמצעים שיש בידיו. לפיכך, הזמנת חברת ניקיון לאחר בנייה הינה הכרחית.

 

קרא עוד... [חברת ניקיון למשרד]
 

חברות ניקיון לבית

 

אחד מהשירותים הכי מרכזיים שחברת הניקיון מספקת הינו ניקוי שטיחים. השטיחים בבית זקוקים לתחזוקה

וניקיון באופן שוטף כדי למנוע את התבלותם ושחיקתם. בנוסף השטיחים הם מצע ללכלוך ואבק שבסופו של דבר משפיע על בריאותכם. לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים זקוקים לניקיון שטיחים. במאמר הזה תמצאו מידע על ניקוי השטיחים באמצעות חברת הניקיון.

 

קרא עוד... [חברות ניקיון לבית]
 

צביעת בית פרטי

צובעים את הבית בלי לדאוג ללכלוך ולבלגן – עם חברת הנוצץ

צביעת בית פרטי יכולה להיות משימה מתסכלת במיוחד. אנחנו רוצים להבריק את הקירות ולחדש אותם, אבל בדרך מלכלכים ומכתימים פינות ורהיטים, רצפות וכמובן את הידיים והבגדים. גם אם הכנו את הבית מראש, כיסינו את כל הרהיטים והחפצים היטב ופיזרנו עיתונים וניילונים על הרצפה, תמיד איכשהו ימצא את עצמו האבק והלכלוך אל הפריטים החשובים לנו. אולי זו הסיבה שחלק בלתי נפרד מתהליך צביעת בית פרטי הוא הניקיון שאחרי.

קרא עוד... [צביעת בית פרטי]
 

ניקוי סלון

חברת ניקיון פוליש הנוצץ ניקוי ספות עור ובד
כמעט ושכחתם שפעם הם היו כאלה נקיות... 

600439_couch_1

ניקוי ספות מכל הסוגים הוא ענין מאתגר – ספות עשויות מגוון גדול של חומרים – עור, בד, דמויי עור, זמש – לכל אחד מאלה נדרשת שיטת ניקוי שונה ואופן התייחסות אחר, שלא לדבר על האיום שבהסבת נזק ממשי לספות במידה ונשתמש בחומר או בשיטת ניקוי שאינם מתאימים להם. כיצד אם כן ננקה את הספות בבית או במשרד, כיצד נדאג שלא לגרום להם נזק, וכיצד נוודא כי ניקיונן ישמר לזמן רב ?

קרא עוד... [ניקוי סלון]
 

שירותי ניקיון

מוכרחים להיות ניקיון – שירותי ניקיון מקצועיים והיתרונות הטמונים בהם

שירותי ניקיון הם מסוג הדברים המצויים בדרך כלל בתחתית הרשימה שלנו, הן בבתים ובמקומות העבודה – אנו שקועים בשוטף, במשימות היומיום, בדברים הדחופים שיש לטפל בהם, ולעיתים נוטים להזניח את נושא הניקיון, עד אשר אנחנו מסתכלים סביב ומתבאסים.

קרא עוד... [שירותי ניקיון]