ניקוי סלון

חברת ניקיון פוליש הנוצץ ניקוי ספות עור ובד
כמעט ושכחתם שפעם הם היו כאלה נקיות... 

600439_couch_1

ניקוי ספות מכל הסוגים הוא ענין מאתגר – ספות עשויות מגוון גדול של חומרים – עור, בד, דמויי עור, זמש – לכל אחד מאלה נדרשת שיטת ניקוי שונה ואופן התייחסות אחר, שלא לדבר על האיום שבהסבת נזק ממשי לספות במידה ונשתמש בחומר או בשיטת ניקוי שאינם מתאימים להם. כיצד אם כן ננקה את הספות בבית או במשרד, כיצד נדאג שלא לגרום להם נזק, וכיצד נוודא כי ניקיונן ישמר לזמן רב ?

 

התשובה פשוטה – ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ספות מקצועי הוא כזה שאינו פוגע בבד או בעור ממנו עשויה הספה, אינו גורם לבלאי של החומר ממנו היא עשויה, וכמובן אינו יוצר קרעים או סדקים בעור או בבד. במרבית המקרים מבוצע ניקוי ספות בד או עור מקצועי בדרך של ניקוי יבש, בחומרים ובכלים המיועדים לחומר ממנו עשויה הספה, ותוך כדי אחריות מושלמת לשלמותה של הספה ולניקיונה בסוף התהליך .

פעמים רבות אנו נתקלים בספות שנראות כאילו "עברו עליהן כמה דברים", בעיקר כשמדובר במשפחות עם ילדים או בעלי חיים. הפתרון המיידי בו נוקטים מרבית בעליהן הוא לזרוק את הספה ולקנות חדשה, אולם לכולם ברור שמדובר בפתרון יקר ובזבזני, לנוכח האפשרות הפשוטה של ניקוי הספה בידי גורם מקצועי. נכון שפעולת ניקוי ספות עור או בד מקצועית היא פעולה העולה כסף, אולם אין להשוותה לסכום הגבוה הנדרש להחלפת הספה, שלא לדבר על ערכים דוגמת מיחזור, הפחתה בקניה של חפצים ושימוש מושכל בכסף – ערכים המאפשרים לנו לחיות את חיינו בצורה ירוקה וחכמה יותר.

כיצד מבוצע ניקוי ספות עור ובד ?

ניקוי ספות עור ובד מתקיים בבית הלקוח, ואורך כשעה וחצי עד שעתיים לקבוצת ספות 2+3 (במידה והספות ארוכות או גדולות יותר מהממוצע, עשוי זמן ניקוי ספות עור או בד להתארך, כמובן). במרבית המקרים מבוצעת הפעולה על ידי שני אנשי מקצוע בתחום ניקוי ספות, הבודקים את הספה ומיידעים את בעליה לגבי אופן העבודה הנדרש, בלווית הדגמה המבוצעת ללא תשלום. במהלך ניקוי ספות נפרש ברזנט על הרצפה בכדי שלא לפגוע בה, ומבוצע ניקוי ספות עמוק הכולל שימוש במסיר שומנים, הלבנה ומרכך במידת הצורך.

חברת "הנוצץ" תבצע ניקוי ספות עור ובד כך שלא תכירו את הסלון שלכם !

חברת "הנוצץ" מתמחה בשיטות ניקוי ספות עור ובד, כמו גם חומרים אחרים לפי צורך, במהירות, יעילות ומקצועיות. אנשי המקצוע שלנו יגיעו לביתכם, יענו על כל שאלה, ידגימו ויסבירו, עד אשר יעמדו הספות שלכם כמעט כמו ביום שרכשתם אותם. אומרים שספות מכילים זכרונות, אנחנו נדאג שהזכרונות ישארו אצלכם בראש, רק לא על הספה עצמה...