פוליש קריסטלי

לא כל הנוצץ זהב – אבל בטוח מעורב בו פולישhome1

פוליש משמעותו קירצוף, שעם השנים הפך לשם גנרי להברקה ולחידוש פניהם של כל סוגי המשטחים, והאמת שפוליש יכול באמת לבצע עבודה מצוינת במקרים כאלה. היות ומרבית הרצפות עשויות אבן מסוג כזה או אחר, הרי שביכולתו של הפוליש לחדש את פניהן משמעותי ולהעניק מראה חדש לבית או למשרד בהם הוא בוצע.

 

מהו פוליש קריסטלי ?

 

פוליש קריסטלי הוא פוליש ייחודי, במהלכו מוברשת הרצפה במגנזיום וקוורץ נוזלי, כך שנוספת לה שכבת הגנה מפני בלאי ונזק העלולים להיגרם מגרירת רהיטים לדוגמא. בנוסף – באמצעות הפוליש הקריסטלי מקבל המשטח מראה מבריק ומצוחצח הנשאר לזמן רב. יתרון משמעותי של פוליש קריסטלי על פני הפוליש ווקס הרגיל, הוא כי הראשון "אינו מחליק", כך שהוא מתאים מאוד גם לבתים בהם מתגוררים ילדים וקשישים.

פוליש קריסטלי מקנה לרצפה מראה מקצועי, לפיכך אהוב מאוד בעסקים ובבתי מלון, כמו גם בדירות ובתים פרטיים אליהם הוא חודר בשנים האחרונות. פוליש קריסטלי משרת את הרצפה ובעליה לשנים רבות תוך שנדרשת עבורו תחזוקה פשוטה מאוד – די בסחבה רטובה על מנת להחזיר לרצפה מראה מבריק ונוצץ. פוליש קריסטלי מתאים לסוגים רבים של רצפות, בדגש על רצפות אבן ושיש, אולם אינו מתאים לגרניט, פורצלן וקרמיקה.

מהם הדגשים שיש לשים עליהם לב בזמן עבודת פוליש ?

  • איכות מכונת הפוליש והמברשות, מידת האיזון שלהן והלחץ שהם מפעילות על המרצפות בעת עבודתן.
  • חומרי הניקוי וההברקה שנעשה בהם שימוש – אלה נדרשים להיות בעלי תו תקן של מכון התקנים, כמו גם יעילים, בריאים ואיכותיים, על מנת שיצלחו לעמוד בדרישות.
  • מקצועיותו של מפעיל המכונה, הנדרש להבין בחומרי הפוליש עצמם. במשך הזמן הנדרש להתמקדות בכל אחד מחלקי השטח, וכדומה.

ומדוע דווקא פוליש של חברת הנוצץ ?

אחת הבעיות של נותני שירותי ניקיון בישראל, היא שלא נדרש רישיון מיוחד, על מנת לעסוק בפוליש ובהברקה, לפיכך נוצר מצב בו ישנם העוסקים בתחום זה בלא שיש להם את המכונות המתאימות, החומרים האיכותיים והנסיון המהוקצע לביצוע עבודה זו. למותר לציין, שאצלנו בחברת "הנוצץ" זה לחלוטין אחרת – נשמח לייעץ לכם ולרצפה הספציפית שלכם לגבי אופן הטיפול והפוליש המתאים לה ביותר, נסביר את אופן העבודה ונציג את החומרים שנשתמש בהם, ונעשה הכל כדי שתהיו מרוצים במינימום מאמץ מצידכם בהכנת הרצפה. בנוסף, נשמח להפנות אתכם אל רבים מלקוחותינו המרוצים מעבודת הפוליש שנעשתה על רצפתם, על מנת שתוכלו להתרשם ממקור ראשון ואובייקטיבי. להתראות ולהתנוצץ !