פוליש

מבריקים את הבית

חברת ניקיוןהרצפה שלנו, יפה ויקרה ככל שתהיה, מאבדת עם הזמן את הברק והיופי שלה. קיים מגוון גדול של מרצפות בשוק, חלקן ריצוף רגיל, חלקן קרמיקה או שיש, כולן דורשות תחזוקה שוטפת על מנת לשמור על הניקיון והברק. אך במידה והמרצפות נשחקות או אם לדוגמה עשיתם שיפוץ בבית – טיפול פוליש איכותי על ידי חברת ניקיון הוא פשוט חובה בשביל להפוך את הריצוף שלכם לחדש ונוצץ.

 

קרא עוד... [מבריקים את הבית]
 

איזה פוליש אפשר להציע לכם ?

פוליש הוא תהליך חיוני וחשוב עבור כל רצפה, שבמהלך השנים נשחקת, מתעקמת, משתנה, מתלכלכת ומגיבה אל הסביבה. אך על מנת להבטיח שביצוע פוליש לא יהיה לשווא, חשוב להתאים אותו היטב אל סוג הרצפה, אל תנאי השטח ואל הצרכים השונים של דיירי הבית או בעלי המשרד לו הוא מיועד.
קרא עוד... [איזה פוליש אפשר להציע לכם ?]
 

המקרים בהם נדרש פוליש מקצועי

פוליש הוא תהליך שכולנו מכירים, כולנו שמענו עליו, אך מעטים יודעים לומר מה הוא כולל ומדוע הוא חיוני. במאמר זה ננסה להבין מתי יש לבצע פוליש ואילו סוגי פוליש ישנם, על מנת להתאים לעצמכם את הטיפול הנכון ביותר לרצפה ולשמור על המרצפות לאורך זמן.
קרא עוד... [המקרים בהם נדרש פוליש מקצועי]
 

פוליש קריסטלי

לא כל הנוצץ זהב – אבל בטוח מעורב בו פולישhome1

פוליש משמעותו קירצוף, שעם השנים הפך לשם גנרי להברקה ולחידוש פניהם של כל סוגי המשטחים, והאמת שפוליש יכול באמת לבצע עבודה מצוינת במקרים כאלה. היות ומרבית הרצפות עשויות אבן מסוג כזה או אחר, הרי שביכולתו של הפוליש לחדש את פניהן משמעותי ולהעניק מראה חדש לבית או למשרד בהם הוא בוצע.

 

מהו פוליש קריסטלי ?

קרא עוד... [פוליש קריסטלי]