ניקוי בתים

צביעת בית פרטי

צובעים את הבית בלי לדאוג ללכלוך ולבלגן – עם חברת הנוצץ

צביעת בית פרטי יכולה להיות משימה מתסכלת במיוחד. אנחנו רוצים להבריק את הקירות ולחדש אותם, אבל בדרך מלכלכים ומכתימים פינות ורהיטים, רצפות וכמובן את הידיים והבגדים. גם אם הכנו את הבית מראש, כיסינו את כל הרהיטים והחפצים היטב ופיזרנו עיתונים וניילונים על הרצפה, תמיד איכשהו ימצא את עצמו האבק והלכלוך אל הפריטים החשובים לנו. אולי זו הסיבה שחלק בלתי נפרד מתהליך צביעת בית פרטי הוא הניקיון שאחרי.

למה צריך לשים לב בעת צביעת בית פרטי?

בין אם אנחנו משתמשים בשירותיהם של צבעים מנוסים או צובעים את הבית לבד, הנה חמישה צעדים שיעזרו לנו בתהליך צביעת בית פרטי ויהפכו את הניקיון שיגיע אחר כך למוצלח ויעיל ככל האפשר:

  1. עטיפת חפצים יקרי ערך ואחסונם במקום מרוחק מהחדר אותו אנחנו צובעים.
  2. כיסוי מושלם של רהיטים גדולים וחפצים שלא ניתנים להזזה.
  3. עיטוף הרצפות בניילונים גדולים או בעיתונים
  4. שימוש בסרטי הדבקה מיוחדים לצביעה כדי למנוע מעבר של כתמי צבע לפינות רגישות.
  5. ניקוי הכתמים באופן מיידי כדי שלא יתייבשו ויהיו קשים להורדה

ניקיון יסודי שלא משאיר טיפה של צבע

אחרי כל צביעת בית פרטי חשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית ויעילה שתוכל להסיר באמצעות חומרים איכותיים ולא מזיקים את הכתמים, הלכלוך והאבק ולהותיר את הבית נקי ומצוחצח, כך שיתאים לקירות הנקיים והרעננים. בחירה בחברת ניקיון שמעסיקה צוות עובדים מומחים בניקיון גם של כתמי צבע קשים, אשר מבצעים את תהליך ניקיון במהירות וביעילות, תוך מחשבה על סיכון מינימלי של חפצי הבית, הרצפות, הקירות ושאר האלמנטים המצויים בחלל מהווה החלטה נבונה במיוחד, בייחוד כשמדובר בבית הפרטי שלנו.

תהליך ניקיון הבית לאחר צביעת בית פרטי הוא תהליך הכרחי כדי למנוע הכתמה קבועה של רצפות, רהיטים ושאר פריטים שניזוקו במהלך תהליך הצביעה. חברה המתמחה בציוד ניקיון שמותאם לתהליך זה ויכולה לסייע בהורדת כתמים קשים מכל משטח, היא הכתובת הישירה שלכם במקרה זה.

חברת הנוצץ מציעה את כל התמיכה בצביעת בית פרטי

חברת הנוצץ מתחייבת ללוות את לקוחותיה גם בתהליך צביעת הבית ולדאוג לניקיון יסודי של הבית לאחר הצביעה. אנחנו מתחייבים לוודא כי כל הכתמים הקשים, טיפות הצבע שהתייבשו והאבק שהצטבר בזמן הצביעה ינוקו באמצעות הצוות המקצועי שלנו ובעזרת חומרי הניקיון האיכותיים שאנו מביאים עמנו לכל הרפתקת ניקיון.

חברתנו מציעה שירות מלא של צביעת בית פרטי וניקוי הבית באופן יסודי אחרי הצביעה. אנשי המקצוע והעובדים המנוסים של חברת הנוצץ יגיעו אל ביתכם ויהפכו כל פינה וכל חדר עד שכל כתמי הצבע ייעלמו. צוות הניקיון שלנו יעבור אחר הצבעים ויוודא כי כל רמז לתהליך הצביעה נעלם ויחזיר לכם את הבית מבריק, חדש ונקי ממש כמו אחרי שיפוץ.