שירותי ניקיון

מוכרחים להיות ניקיון – שירותי ניקיון מקצועיים והיתרונות הטמונים בהם

שירותי ניקיון הם מסוג הדברים המצויים בדרך כלל בתחתית הרשימה שלנו, הן בבתים ובמקומות העבודה – אנו שקועים בשוטף, במשימות היומיום, בדברים הדחופים שיש לטפל בהם, ולעיתים נוטים להזניח את נושא הניקיון, עד אשר אנחנו מסתכלים סביב ומתבאסים.

 

חברות המעניקות שירותי ניקיון הם פתרון מצוין לאנשים עסוקים שאינם רוצים לבזבז את זמנם על ניקיון הבית או סביבת העבודה שלהם - שירותי ניקיון מתאימים לבתים פרטיים ולעסקים, שם הם ניתנים במחזוריות קבועה (יומית, שבועית או חודשית), ואפשריים אף בהזמנה מיוחדת טרם כניסה למקום חדש או לאחר עבודת שיפוצים. חשוב לדעת, כי שירותי ניקיון מחייבים עבודה קפדנית המותאמת לצרכי המקום ולכללי העבודה שנקבעו בו, זאת על מנת לעמוד במסגרת העבודה שנקבעה והזמן שתואם עבורה, על מנת שלא יווצר צורך להאריך את זמן העבודה, הארכה שפירושה תוספת תשלום שידרש לה הלקוח.

מהו ההבדל בין שירותי ניקיון מקצועיים לבין עוזרת בית ?

עוזר או עוזרת בית הם אנשי ניקיון בודדים, שיכולותיהם בסך הכל די מוגבלות לניקוי כללי של הבית בלבד. שירותי ניקיון המוענקים על ידי חברת ניקיון, לעומת זאת, כוללים אפשרויות למכביר - שירותים כלליים לבית ולמשרד, ניקוי ספות, וילונות ושטיחים, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי משטחים מיוחדים וכמובן – שירותי פוליש לסוגיו, המגיעים בדרך כלל כמוצר משלים לאותם שירותי ניקיון השוטפים.

בנוסף, לרשותן של חברות הניקיון המקצועיות עומדים אנשי מקצוע מגוונים מאוד (בהשוואה כמובן לעוזר/ת בית יחיד/ה), מה שמאפשר מתן שירותי ניקיון על ידי אנשי המקצוע המתאימים ביותר לאותה עבודה – ניקוי שטיחים שונה מאוד מביצוע פוליש, ורק חברת שירותי ניקיון מקצועית תוכל להתאים לכם את האדם הנכון, המקצועי והשירותי ביותר למשימה העומדת בפניו.

מבחינת הלקוח, לחברות המעניקות שירותי ניקיון ישנו יתרון נוסף – במידה והלקוח אינו מרוצה מאיש הניקיון איתו עבד, יכולה החברה להחליפו לאחר בדיקה מדוע לא עמד העובד בציפיות, ולבצע התאמה של אדם אחר שיענה טוב יותר לדרישות הלקוח.

מדוע מובילה חברת "הניצוץ" בתחום שירותי ניקיון ?

כשמרבית האנשים שומעים את המונח "חברת ניקיון" הם חוששים מלהזמין חברה שאינה מוכרת, ולעיתים בצדק – היות ומדובר בתחום פרוץ שאינו מחייב רישיון מיוחד או הסמכה כלשהי, הרי שישנן חברות הטוענות למקצועיות ואמינות, בעוד שהן אינן מספקות את שהתחייבו אליו. אצלנו בחברת "הניצוץ" תמצאו אוזן קשבת לצרכים שלכם, וחשוב מכך – שירותיות, יכולת מקצועית, ואמינות ללא פשרות, כך שתדעו שבעת הזמנת שירותי ניקיון דרכנו, אתם יכולים בהחלט לצפות לטוב ביותר. אנחנו מבטיחים לשפר ולהתעלות אפילו על הציפיות האלה.